• Sol de Andes Sauvignon Blanc

    Sol de Andes Sauvignon Blanc

    De sauvignon blanc van Sol de Andes is een zeer frisse wijn. De kleur is bleekgeel en de geur is aangenaam met indrukken van vers gemaaid gras, ananas en perzik. De heerlijke frisse smaak bevat tropisch fruit en aangename zuren die de wijn spannend maken. De afdronk houdt op een prettige manier lang aan. Kortom een heerlijke frisse wijn met een goede harmonie in geur en smaak.

  • Sol de Andes Chardonnay Reserve

    Sol de Andes Chardonnay Reserve

    Een mooie heldere gele kleur vult het glas. De geur geeft subtiele vanilletonen die verwijzen naar het houtgebruik. Ook het mooie rijpe fruit komt goed naar voren. In de smaak maakt deze wijn waar wat hjij in de geur beloofd met in de finale een soepele, vrij lange afdronk.

  • Sol de Andes Chardonnay

    Sol de Andes Chardonnay

    Deze chardonnay bezit veel sappig, rijp fruit en smaakt iets tropisch, als ananas. Vergeleken met de Sol de Andes sauvignon blanc wat rustiger en milder van smaak, maar nog steeds een fris-fruitige wijn die veel drinkplezier geeft.

  • Artifiche Chardonnay

    Artifiche Chardonnay

    Deze chardonnay bezit veel sappig, rijp fruit en smaakt iets tropisch, met tonen van ananas en mango. Een kleine houtlagering geeft wat vanille en botertonen mee, maar de frisheid heeft hier de overhand.

  • Artifiche Sauvignon Blanc

    Artifiche Sauvignon Blanc

    Licht van kleur en in de neus veel citrus. Een zeer aanspreekbare Sauvignon met een frisse, schone, kruidachtige neus, helder en sappig in de mond, met tropische vruchten en citrus op de voorgrond.

  • Sol de Andes Cabernet Sauvignon

    Sol de Andes Cabernet Sauvignon

    De cabernet sauvignondruif proef je in deze wijn in optima forma. De donkerrode kleur heeft iets van zwarte kersen. De geur bevat prettige fruitaroma’s van kersen en pruimen. De smaak maakt het geheel compleet: een mooie dosis fruit, een vleugje tabak, een hint vanille met wat cacao en chocolade. De afdronk is sappig, smakelijk en tot het einde fris met in de finale ietswat drop en laurier. De wijn heeft een lichte houtrijping ondergaan die zorgt voor de prettige structuur van deze wijn. Een karaktervolle wijn!